ÖNCÜL GAYRİMENKUL YAPI San. Ve Tic. A.Ş.

Kahramanmaraş ta firma faaliyetlerine başladığımız 2005 yılından bu yana , onlarca projeye önderlik edip bitirdik. Zamanı verimli kullanıp , en kaliteli malzeme ve en iyi işçiliği bir arada tutarak insanların yaşam alanı olacak çağın gerektirdiği standartlarda modern yapılar üretmekteyiz. Yaşadığımız konutlar betondan ibaret değildir fikrini benimsediğimiz projelerimizde , yapıların fiziki konumu , ulaşım ve sosyal hizmetlere yakınlığını da sizin olduğu kadar bizim için de önem arz etmektedir. Halen sürmekte olan faaliyetlerimiz ve bitirdiğimiz projelerimizi incelediğinizde bu farkı siz de hissedeceksiniz. Başarımızın temel esasları :

  Başlangıçtan bitişe tam denetimli süreç

  Malzeme ve işçilikte kalite standartı
  Konusunda uzman mühendis ve işçi kadrosu

Mehmet Akın ÖNCÜL

akin@onculyapi.com

Bahçelievler Mahallesi 9020.Sokak No:2/2 Dulkadiroğlu, Kahramanmaraş

 


 

 


 

  Yapı denetimine uygun projeler

  Sağlam & Ekonomik & Estetik
Küçük adımlarla çıktığımız bu yolda büyük adımlala ilerlemekte , modern yaşamın zorunluluğu haline gelen ihtiyaçları esas alarak sadece konutlar değil komple yaşam merkezleri oluşturmaktayız.
 

Öncül Gayrimenkul Yapı San.ve Tic. A.Ş.

Bahçelievler Mahallesi  9020.Sokak No:2/2 Dulkadiroğlu, Kahramanmaraş
akin@onculyapi.com
+90 532 684 88 85
+90 344 223 18 88
Bize Ulaşın Bizimle her türlü konuda iletişime geçerek fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Ofisimize gelebilir , mail atabilir veya direkt arayabilirsiniz. Önceliğiniz önceliğimizdir. Dilerseniz aşağıdaki iletişim formumuzu doldurun , biz size dönelimi

    Şimdi Ara
    Yol Tarifi