kahramanmaraş öncül yapı inşaat

ÖNCÜL YAPI GAYRİMENKUL San. Ve Tic. A.Ş.

Kahramanmaraş ta firma faaliyetlerine başladığımız 2005 yılından bu yana , onlarca projeye önderlik edip bitirdik. Zamanı verimli kullanıp , en kaliteli malzeme ve en iyi işçiliği bir arada tutarak insanların yaşam alanı olacak çağın gerektirdiği standartlarda modern yapılar üretmekteyiz. Yaşadığımız konutlar betondan ibaret değildir fikrini benimsediğimiz projelerimizde , yapıların fiziki konumu , ulaşım ve sosyal hizmetlere yakınlığını da sizin olduğu kadar bizim için de önem arz etmektedir. Halen sürmekte olan faaliyetlerimiz ve bitirdiğimiz projelerimizi incelediğinizde bu farkı siz de hissedeceksiniz. Başarımızın temel esasları :

  • Başlangıçtan bitişe tam denetimli süreç
  • Malzeme ve işçilikte kalite standartı
  • Konusunda uzman mühendis ve işçi kadrosu

Misyonumuz

Müşterilerimizle olan ortaklığımız, karşılıklı güvene dayanmaktadır ve şirketimizin değerlerini ve yöntemlerini izleyerek müşterilerimiz için en iyisini yaparız.

Vizyonumuz

Şehir ve insan yaşamına 1. derecede etki eden inşaat alanında , kadromuzu geliştirmek , daha kaliteli hizmeti daha uygun fiyatlarla müşterilerimizle buluşturma fikriyle yola koyulduk.

Hedefimiz

Hedefimiz , kaliteli inşaat yapmak için müşterimizin beklentilerinin de ötesine geçebilmek ve bu süreçte inşaat sektörüne öncülük edebilmek adına markamızı geleceğe taşımaktır.

Güvenlik

Hayata geçirdiğimiz proaktif güvenlik planlarıyla, inşaat süresince ve yapının teslimatından sonra dahi maksimum korumayı sağlıyor ve her geçen gün güvenliği daha da ileri taşıyoruz.

Takım Çalışması

Sektörde kalıcı bir lider olabilmek için, her türlü zorluğu çözmek ve sonuçları birlikte analiz edebilmek adına ekip çalışmasına önem vermekteyiz.

Bütünlük

Müşterilerimizle olan birlikteliğimiz, karşılıklı güvene dayanmaktadır ve şirketimizin değerlerini ve yöntemlerini izleyerek, müşterilerimiz için en iyisini yaparız.

Şimdi Ara
Yol Tarifi